Služby

K dispozici je 26 míst ve vinotéce, 16 míst ve sklepě. V letní sezoně je k dispozici dalších 12 míst na letní terase.

Nabízíme uspořádání firemní akce, rodinné oslavy, posezení pro skupiny,….. i mimo otevírací dobu vinotéky.

  • Pronájem vinotéky se sklepy mimo otevírací dobu (300,- Kč/1 hod.).
  • Řízené degustace ( 300,- Kč )
  • Konzumace vína (láhev vína od 100,-Kč/ 1 láhev).
  • Teplá večeře na objednávku s předstihem (od 150,- Kč/ 1 os.).
  • Studený raut (od 200,- Kč/ 1 os).
  • Obložené talíře (od 150,- Kč/ 1 ks).
  • Živá hudba na objednávku (od 350,- Kč/ 1 hod).
  • Ubytování v bezprostřední blízkosti kláštera – hotel ALF – na objednávku (od 550,- Kč/1 os. ve dvoulůžkových pokojích).
ZAREZERVOVAT ZDE

Aktuální ceníky bílého vína a červeného vína v PDF.

Dále nabízíme import vína ze zahraničí dle vlastního požadavku.

Náš daňový sklad: Evidenční číslo daňového skladu: CZ1208273S001.

Evidenční číslo provozovatele daňového skladu: CZ0008273S000.

Dále nabízíme: Archivaci soukromého vína v našem archivním sklepě.

Nabízíme přípravu tichého vína pro reklamní účely dle vlastního požadavku.

Náhradní plnění: jsme zaměstnavatelem, který zaměstnává více než 50% zaměstnanců se zdravotním postižením, a proto můžeme na všechny naše služby poskytovat tzv. „náhradní plnění“.

Prohlednout si naši vinotéku a sklepy můžete zde:

Naše speciální vína:

Portské víno PORTO Alegre Tawny

0,75 l, obj. alk. 19%, sladké, Portugalsko.

Klasické portské víno, pocházející z vinic horního toku řeky Douro v Portugalsku. Kvašení vína je zastaveno zhruba v polovině procesu tzv. dolihováním. Tím vznikne unikátní dezertní sladké víno s obsahem alkoholu 19%. Je vhodné ke sladkým pokrmům nebo jako digestiv.

Mešní víno VINO de Misa

0,75l, obj. alk. 15%, sladké, Španělsko.

Mešní víno VINO de Misa je vyráběno z přezrálých hroznů odrůd Garnatcha Blanca a Macabeu. Od 19.stol. dodává vinařství De Muller se souhlasem několika papežů toto víno k liturgickým účelům. Víno je vyráběné metodou oxidačního zrání v dubových sudech podle systému „Solera a Criadera“. Víno patří do kategorie likérových vín. Je vhodné ke sladkým pokrmům nebo jako digestiv.

Reichardt Chardonnay 2017

0,75l, obj. alk. 12%, Polosladké, Rakousko

Mešní víno pocházející z Burgenlandu z domácího vinařství pana Reichardta. Polosladké víno překvapí milovníky svěžích vín. Přednost mu dávají především ženy pro je ho nasládlou dochuť. Je možné se s ním setkat i v katedrále sv. Štěpána ve Vídni, kde bývá využíváno k bohoslužebným účelům. Touto cestou také gratulujeme mladé slečně Reichardtové, která letos získala titulu „Miss vino Austria 2018“.

Vinařství Bonazzi

Rodinné vinařství pana Bonazziho leží na úpatí pomalu se zdvíhajících Alp-Dolomit, ve slavné oblasti severní Itálie ve Valpolicelle. Červená těžká vína s vysokým obsahem alkoholu se proslavila na celém světě. Slavné Amarone patří mezi 3 nejznámnější italská vína a samozřejmě nemůže chybět ani ve výrobním portfoliu pana Bonazziho. Zákazníkům doporučujeme k ochutnání i jeho orginální kopii, vyráběnou panem Bonnazim, pod chráněnou rodinnou obchodní značkou Beso. Za zmínku stojí i víno Veronese ze základní produkční řady, které nabízí velmi hezký poměr mezi kvalitou a cenou.

Vinařství Estacada

Poprvé jsme na vinařství Estacada narazili na světové výstavě Prowein v Dusseldorfu a jejich vína nás okouzlila nejen chutí, ale i velkým potenciálem ke zrání. Z tohoto důvodu víno nemohlo chybět v našem vinném sklepě. Těšíme se, že náš odhad byl správný a pozitivní vývoj chuti uloženého vína se jen tak nezastaví. Vinařství produkuje kolekci ve třech úrovňových řadách : zlatá, stříbrná, bronzová.

Vinařství Marada

Malé rodinné vinařství z Mikulčic. Jeho vstřícný, moderní a šetrný přístup k pěstování vinné révy i k jejímu následnému zpracování nás vedl k tomu, abychom navázali bližší spolupráci. Rozhodli jsme se rozšířit naše vinné portfolio o kompletní řadu vín z vinařství Marada (12 druhů) a rádi bychom v této spolupráci pokračovali i nadále. Na pana Maradu ještě prozradíme, že je primášem cimbálové muziky Slovácko. Držíme palce.

Pronájem a ubytování

Vinotéku se sklepy si lze pronajmout k uspořádání firemní akce, rodinné oslavy nebo posezení pro skupiny.

K dispozici je 26 míst ve vinotéce, 16 míst ve sklepě. V letní sezoně je k dispozici dalších 12 míst na letní terase.

Cena pronájmu mimo otevírací dobu vinotéky je 300,- Kč/ 1 hod.

Prozatím nedisponujeme vlastním ubytovacím zařízením, ale lze využít ubytovací kapacity hotelu ALF v bezprostřední blízkosti borovanského kláštera a naší vinotéky.

Zázemí pro akce

K posezení ve vinotéce nebo ve sklepě, lze na objednávku zajistit raut, teplá jídla dle aktuální nabídky viz ceník PDF,

živá hudba od 350,- Kč/ 1 hod.

Poptávkový formulář

Jméno a příjmení

E-mailová adresa

Telefon

Poptávka